FORUM GYM 4 LIFE
ANTIC LIFE
Brasov, Str. Lunga, Nr. 55
https://www.facebook.com/anticlife
FORUM GYM 4 LIFE
ANTIC LIFE
Brasov, Str. Lunga, Nr. 55
https://www.facebook.com/anticlife
FORUM GYM 4 LIFE
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

FORUM GYM 4 LIFE

FORUM DESPRE CULTURISM & FITNESS & SPORT
 
AcasaUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?

In jos 
+11
wwerock
theeagle
greeneyes
sweetamber
catalin
valy
Diana
PrundY
lucian
Alex14
EMIL
15 participanți
AutorMesaj
EMIL
ADMIN
EMIL


Mesaje : 1132
Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 42
Localizare : ANTIC LIFEFE, BRASOV

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime31/10/2010, 23:22

Ce alte sporturi practicati / va plac ?
Sus In jos
https://www.facebook.com/anticlife
Alex14
SENIOR
SENIOR
Alex14


Mesaje : 256
Data de inscriere : 15/07/2010
Varsta : 27
Localizare : La bancuta Scott

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime31/10/2010, 23:50

Inafara de culturism mai practic si mersul la scoala care presupune o vointa de fier , nervi de otel etc.

Imediat dupa culturism , intr-un top al sporturilor mele preferate se afla Boxul si Fotbalul .
Sus In jos
lucian
SENIOR
SENIOR



Mesaje : 263
Data de inscriere : 29/06/2010

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime1/11/2010, 00:40

Alex14 a scris:
In afara de culturism mai practic si mersul la scoala care presupune o vointa de fier , nervi de otel etc.


Aici iti dau dreptate... + trezirea la ora 6(+injuraturile de rigoare)+ frigul de dimineata(+injuraturile de rigoare)+sictirul unor profesori(+injuraturile de rigoare) si lista poate continua Suspect

Dar in afara de asta, inotul mai e frumos Very Happy
Sus In jos
PrundY
SENIOR
SENIOR
PrundY


Mesaje : 259
Data de inscriere : 30/06/2010
Varsta : 35
Localizare : Brasov

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime1/11/2010, 01:27

fotbal bounce
Sus In jos
Diana
EXPERT
EXPERT
Diana


Mesaje : 960
Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 36
Localizare : BRASOV

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime1/11/2010, 14:09

lucian a scris:
Alex14 a scris:
In afara de culturism mai practic si mersul la scoala care presupune o vointa de fier , nervi de otel etc.


Aici iti dau dreptate... + trezirea la ora 6(+injuraturile de rigoare)+ frigul de dimineata(+injuraturile de rigoare)+sictirul unor profesori(+injuraturile de rigoare) si lista poate continua Suspect


lol! lol! lol! imi aduc aminte si eu de vremurile bune affraid affraid
Sus In jos
https://www.facebook.com/pages/GYM-4-LIFE/143286962444130
EMIL
ADMIN
EMIL


Mesaje : 1132
Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 42
Localizare : ANTIC LIFEFE, BRASOV

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime12/11/2010, 12:55

de practicat judo, iar de urmarit cam orice sport bounce
Sus In jos
https://www.facebook.com/anticlife
EMIL
ADMIN
EMIL


Mesaje : 1132
Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 42
Localizare : ANTIC LIFEFE, BRASOV

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime13/11/2010, 01:49

lenchik a scris:
lucian a scris:
Alex14 a scris:
In afara de culturism mai practic si mersul la scoala care presupune o vointa de fier , nervi de otel etc.


Aici iti dau dreptate... + trezirea la ora 6(+injuraturile de rigoare)+ frigul de dimineata(+injuraturile de rigoare)+sictirul unor profesori(+injuraturile de rigoare) si lista poate continua Suspect


lol! lol! lol! imi aduc aminte si eu de vremurile bune affraid affraid

eu am renuntat la scoala de la inceput Smile
Sus In jos
https://www.facebook.com/anticlife
Diana
EXPERT
EXPERT
Diana


Mesaje : 960
Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 36
Localizare : BRASOV

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime13/11/2010, 22:46

Alt sport nu mai practic, nici macar alergatul dupa autobuz acum ca stam aproape de sala dar imi place sa ma uit la wrestling.
Sus In jos
https://www.facebook.com/pages/GYM-4-LIFE/143286962444130
valy
SENIOR
SENIOR
valy


Mesaje : 142
Data de inscriere : 05/09/2010
Localizare : Brasov

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime16/11/2010, 22:22

Tenis de camp si fotbal. Cool
Sus In jos
catalin
ACTIV
ACTIV
catalin


Mesaje : 69
Data de inscriere : 28/06/2010

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime24/11/2010, 12:58

boxul cheers
Sus In jos
sweetamber
JUNIOR MEMBER
JUNIOR MEMBER



Mesaje : 31
Data de inscriere : 28/11/2010

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime29/11/2010, 01:19

Am practicat Kaiac - Canoe
si din punctul meu de vedere este cel mai frumos sport!
Sus In jos
http://www.ejocuripegratis.ro
Vizitato
Vizitator




CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime10/12/2010, 13:17

mai merg pe la fotbal din cand in cand
Sus In jos
greeneyes
ACTIV
ACTIV
greeneyes


Mesaje : 52
Data de inscriere : 28/06/2010

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime15/12/2010, 13:15

handbal Very Happy
Sus In jos
theeagle
SENIOR
SENIOR
theeagle


Mesaje : 226
Data de inscriere : 26/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Brasov

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime16/12/2010, 20:39

greeneyes (Mier 15 Dec - 9:15) a scris:
handbal Very Happy

si volei:D
Sus In jos
wwerock
ACTIV
ACTIV
wwerock


Mesaje : 52
Data de inscriere : 21/11/2010

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime4/1/2011, 18:29

fotbal, basket, sketboarding (inca nu e un sport oficial Very Happy ... dar o sa fie) si cam atat
Sus In jos
Diana
EXPERT
EXPERT
Diana


Mesaje : 960
Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 36
Localizare : BRASOV

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime10/3/2011, 20:46

Pe viitor as vrea sa invat si cate ceva din artele martiale, cateva tehnici de autoaparare pentru ca deja e prea tarziu la varsta mea pentru mai mult insa nu strica sa stii sa te aperi Smile
Sus In jos
https://www.facebook.com/pages/GYM-4-LIFE/143286962444130
Moto
ACTIV
ACTIV
Moto


Mesaje : 90
Data de inscriere : 04/07/2010
Varsta : 32
Localizare : Brasov

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime12/3/2011, 03:22

Snowboarding Wink
Sus In jos
Popescu Gina
ACTIV
ACTIV
Popescu Gina


Mesaje : 66
Data de inscriere : 16/02/2011

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime20/3/2011, 02:55

Diana a scris:
Pe viitor as vrea sa invat si cate ceva din artele martiale, cateva tehnici de autoaparare pentru ca deja e prea tarziu la varsta mea pentru mai mult insa nu strica sa stii sa te aperi Smile
Daca se ia cineva de tine ii poti da cu poseta in cap lol! lol! sau iti suni sotu Wink
Sus In jos
adrian
JUNIOR MEMBER
JUNIOR MEMBER
adrian


Mesaje : 13
Data de inscriere : 02/07/2010
Varsta : 37

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime29/6/2011, 23:57

fotbalul
Sus In jos
Diana
EXPERT
EXPERT
Diana


Mesaje : 960
Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 36
Localizare : BRASOV

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime30/6/2011, 00:27

Popescu Gina a scris:
Diana a scris:
Pe viitor as vrea sa invat si cate ceva din artele martiale, cateva tehnici de autoaparare pentru ca deja e prea tarziu la varsta mea pentru mai mult insa nu strica sa stii sa te aperi Smile
Daca se ia cineva de tine ii poti da cu poseta in cap lol! lol! sau iti suni sotu Wink

E posibil sotul sa fie prea departe in momentul ala si sa nu ai poseta la tine deci tot mai sigur sa stii sa te aperi Wink
Sus In jos
https://www.facebook.com/pages/GYM-4-LIFE/143286962444130
Oana B
ACTIV
ACTIV
Oana B


Mesaje : 75
Data de inscriere : 02/07/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime1/7/2011, 03:01

Eu practic Kangoo Jumps, Body Ball si Kick Box. Very Happy
Sus In jos
EMIL
ADMIN
EMIL


Mesaje : 1132
Data de inscriere : 28/06/2010
Varsta : 42
Localizare : ANTIC LIFEFE, BRASOV

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime9/7/2011, 14:43

Oana B a scris:
Eu practic Kangoo Jumps
Despre el am o parere foarte proasta ( dezvolta o masa musculara excesiva cvadricepsilor si gambelor + un stres destul de puternic pe articulatia genunchiului si in zona lombara).

Oana B a scris:
Eu practic Body Ball
Am impresia ca este un tip de aerobic ( se foloseste mingea, daca nu ma insel )

Oana B a scris:
Eu practic Kick Box. Very Happy
Kickbox-ul a aparut in SUA prin ani '70 si era latura mai dura din KARATE, in momentul de fata este mai mult folosit pentru auto-aparare, mobilitate, fitness general. Per total un sport foarte frumos si util ce merita practicat. Wink
Sus In jos
https://www.facebook.com/anticlife
Oana B
ACTIV
ACTIV
Oana B


Mesaje : 75
Data de inscriere : 02/07/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime10/7/2011, 03:02

Body Ball, este un tip de aerobic in care se foloseste o minge mica, dar foarte elastica si rezistenta. Kickbox, nu fac chiar sportul in sine, ci o forma relativ noua de aierobic, in care se imbina multe miscari si elemente din acest sport. E destul de solicitant. Very Happy
Kangoo mi se pare eficient, cateodata parca simt ca ma doare coloana de la sarituri. Pe viitor vreau sa incep sa fac fitness.
Sus In jos
Oana B
ACTIV
ACTIV
Oana B


Mesaje : 75
Data de inscriere : 02/07/2010
Varsta : 40
Localizare : Oradea

CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime10/7/2011, 03:08

Scuze, vroiam sa zic de Kangoo, ca e eficient in cazul meu pentru ca vad ca am rezultate, in sensul ca am slabit destul de mult si musculatura s-a tonifiat destul de bine. In medie merg de 3 ori/saptamana. Dar cateodata simt dureri in coloana lombara si in genunchi (mai rar). S-ar putea sa ai dreptate Emil.
Sus In jos
Continut sponsorizat





CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Empty
MesajSubiect: Re: CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?   CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ? Icon_minitime

Sus In jos
 
CE ALTE SPORTURI PRACTICATI / VA PLAC ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce alte hobby-uri mai aveti?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
FORUM GYM 4 LIFE  :: ALTE SPORTURI-
Mergi direct la: